Мери Києва і Баку домовились про встановлення найбільшого державного прапора

Мери Києва і Баку домовились про встановлення найбільшого державного прапора

Укрінформ
Мер Києва Віталій Кличко зустрівся в Баку з главою виконавчої влади азербайджанської столиці Гаджибалою Абуталибовим.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Нам є чому повчитися в Баку. Особливо нас цікавить досвід реставрації старого міста, будівництва сучасної інфраструктури. Мене також вразила підсвітка будівель у місті, яка дуже гарно зроблена. І особливий інтерес у мене – до вашої площі Національного прапору. Я давно хочу встановити такий масштабний прапор у Києві. І ми вже працюємо над цим проектом. Але нам знадобиться ваш досвід і ваша допомога», – підкреслив Кличко.

У зустрічі також брав участь головний архітектор Баку. Зокрема домовилися, що він відвідає Київ, аби оглянути будівлі, які планує підсвічувати київська влада, проконсультувати українських фахівців і визначитися яка потрібна Києву допомога в художньому освітленні та консультації щодо встановлення головного державного прапору.

«Також найближчим часом я відправлю в Баку головного архітектора Києва, щоб він подивився як тут виглядає і підсвітка, і старе місто, і ультрасучасна архітектура», – зазначив Віталій Кличко.

Він подякував Гаджибалу Абуталибову за співпрацю, підтримку й за готовність допомагати Києву та Україні.

«Між Україною і Азербайджаном завжди були чесні відносини, ми це цінуємо. І готові розвивати нашу співпрацю, ділитися досвідом, сприяти бізнесу, який працює з Україною», – зазначив Гаджибала Абуталибов.

У Баку Кличко відвідав площу Національного прапору та оглянув встановлений там найбільший державний прапор Азербайджану. Також мер Києва прогулявся старим містом, оглянув новостворені сквери в центрі Баку.

Фото: КМДА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-