Усі незаконні газові заправки у Києві демонтують за 10 днів - КМДА

Усі незаконні газові заправки у Києві демонтують за 10 днів - КМДА

778
Ukrinform
У Києві продовжується демонтаж автогазозаправних пунктів. Відповідно до списку, який зареєстрований Департаментом міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА і є у вільному доступі, на території міста залишилося 55 нелегально розміщених об’єктів.

Про це під час щотижневого брифінгу розповів керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко, інформує прес-служба Адміністрації.

"За період із 25 березня до 10 квітня цього року в столиці демонтовано 236 незаконних автогазозаправних пункти, із них: 205 самодемонтовано власниками та 31 об’єкт демонтовано силами міста. Останні 55 незаконних заправних пункти ми плануємо демонтувати протягом 10 днів", – повідомив Бондаренко.

Із початку року силами міста спільно з Прокуратурою міста Києва демонтовано 93 незаконні АГЗП, а самодемонтовано власниками – 205 об’єктів.

Як зазначив керівник апарату КМДА, об’єкти, що залишилися, є найбільш безпечними, оскільки найнебезпечніші АГЗП були пріоритетними в демонтажі.

Нагадаємо, що всі демонтовані автогазозаправні пункти були встановлені з порушеннями безпеки, без дотримання норм законодавства та несли пряму загрозу життю та здоров’ю киян.

Фото: kievcity.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-