На Майдані 1 травня запустять фонтан, що не працював три роки

На Майдані 1 травня запустять фонтан, що не працював три роки

Фото
1909
Ukrinform
У Києві з 1 травня запрацює після реконструкції фонтанний комплекс Малі та Великі чаші на майдані Незалежності, що не працював три роки.

Про це під час тестового запуску однієї із чаш фонтану заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації.

«Сьогодні майже унікальна подія – ми здійснюємо тестовий запуск фонтану, що не працював три роки, оскільки був пошкоджений у період Революції гідності. Фактично, ми його зробили заново: замінене насосне обладнання, прокладені нові мережі, замінені гранітні елементи, огороджувальні конструкції, встановлено автоматику. Фонтан буде оснащений системою відеонагляду – 10-ма камерами відеоспостереження, він буде світло-музичним, при чому аудіо систему виведено і на інший бік Хрещатика», – повідомив заступник голови КМДА.

Він додав, що висота фонтану може сягати 35 метрів.

Пантелеєв зауважив, що міській владі за два роки вдалося поновити роботу усіх семи центральних фонтанів столиці, зокрема було реконструйовано водограй на Русанівському каналі.

Петро Пантелеєв проінспектував ремонтні роботи фонтанного комплексу на Майдані Незалежності. Фото: Вікторія Козак

«Столичні фонтани, в тому числі і цей, запрацюють уже з першого травня. Роботи йдуть за графіком, вже виконано 80% робіт. Фонтани є візитівкою міста і підвищують його туристичну привабливість, створюють комфорт для жителів столиці», – підкреслив заступник голови КМДА.

За його словами, бюджет реконструкції фонтанів парного боку на вул. Хрещатик становить 32,6 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-