Кличко візьме участь у з’їзді Європейської народної партії на Мальті

Кличко візьме участь у з’їзді Європейської народної партії на Мальті

Укрінформ
Мер Києва Віталій Кличко візьме участь у щорічному з’їзді Європейської народної партії, який відбудеться на Мальті з 28 до 30 березня. 

Про це повідомляється на сайті Київської міської державної адміністрації.

“Віталій Кличко візьме участь у роботі пленарної сесії з’їзду, а також проведе двосторонні зустрічі з єврокомісаром із питань європейської політики сусідства та питань розширення, віце-президентом ЄНП Йоханесом Ханом, головою Європейської Ради Дональдом Туском, головою Комітету із закордонних справ Європейського Парламенту Девідом Макалістером, депутатом Європейського Парламенту Елмаром Броком, іншими європейськими політиками”, - йдеться у повідомленні.

Цьогоріч у з’їзді ЄНП візьмуть участь понад 2 тисячі учасників із 40 європейських країн. Головною темою обговорень на партійному форумі стане майбутнє Європи в умовах неконтрольованої міграції, терактів, воєн на Близькому Сході, агресії Росії, проблеми економічної і соціальної нерівності, породженої глобалізацією. 

Європейська Народна Партія сьогодні об’єднує 79 партій із 41-ї країни і має найбільшу фракцію в Європейському парламенті. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-