На мосту Патона до кінця року хочуть впровадити систему Road Zipper

На мосту Патона до кінця року хочуть впровадити систему Road Zipper

4037
Ukrinform
До кінця року на мосту Патона буде впроваджена система Road Zipper для організації безпечного реверсу.

Про це у Фейсбуці повідомив заступник голови КМДА з питань транспортної інфраструктури Ілля Сагайдак.

"Система Road Zipper, яку планується впровадити на мосту Патона та проспекту Соборності до Дарницької площі, складається з бар’єру (зв’язані між собою секції, кожна з яких важить більше 450 кг) та спеціальної машини, яка здатна змінювати положення даного відбійника. Велика маса та міцний зв’язок між секціями відбійника забезпечують безпеку руху на дорозі та водночас гнучкість бар’єру", - написав Сагайдак.

Він додав, що для зміни положення використовується машина з гідравлічними підйомниками, яка має всередині S-подібний конвейєр, що змінює позицію секції бар’єру.

"При цьому, робота машини здійснюється без перекриття руху. Практично це означає, що зранку буде додано одна-дві полоси в сторону центру, а ввечері в зворотньому напрямку. Запровадження системи Road Zipper дасть економію річних транспортних втрат від 348 до 736 млн. грн на рік. За іншим критерієм можна отримати економію у майже 3840 літрів палива на добу, а екологічний ефект від запровадження системи Road Zipper можна оцінити від не потрапляння майже 4993 кг шкідливих СО2 на добу у повітря міста", - додав Сагайдак.

За його словами, використання системи Road Zipper на мосту ім. Патона та проспекті Свободи дозволить зберегти смугу змінного напрямку руху, знизивши, при цьому, аварійність за рахунок фізичного розділення зустрічних потоків. "Щорічно втрати від ДТП на Патона складають 20 млн грн. За останні півроку на мосту ім.Патона було 5 лобових зіткнень", - зазначив він.

Ця система впроваджена на таких об'єктах, як: міст Golden Gate, Сан-Франциско; міст Коронадо, Сан-Дієго; міст Теодора Рузвельта, Вашингтон; міст Гарбор-Брідж, Нова Зеландія; дорога Вікторія, Сідней тощо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-