За два місяці до бюджету Києва надійшло 7,7 мільярда податків і зборів - КМДА

За два місяці до бюджету Києва надійшло 7,7 мільярда податків і зборів - КМДА

1946
Ukrinform
За січень-лютий до бюджету Києва надійшло 7,7 млрд грн податків і зборів, виконання бюджету становило 113,4%.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс з посиланням на результати фінансового звіту виданню "Українська правда".

"У прирості маємо +462 млн грн, або 132,6% росту до двох місяців 2016 року. По платі за землю маємо 910 млн грн, тобто +173 млн грн або 124% росту. Збір від єдиного податку складає 908,9 млн грн, тобто +233,7 млн грн та 134,6% росту до аналогічного періоду року, що минув", - розповів Пліс.

За його словами, приріст надходжень до бюджету за два місяці поточного року склав 155,4% відносно аналогічного періоду року минулого. Податків на доходи фізичних осіб (ПДФО) надійшло на суму 1,9 млрд грн.

Він зазначив, що фінансові показники - один із найкращих аргументів, коли мова йде про ефективність роботи установи.

"Звичайно, на цей рік ми запланували багато справ і видатків, і надходжень має бути чимало. Але той факт, що вже у перші місяці (а вони, як правило, через свята традиційно не дуже показові) ми демонструємо дуже хороший приріст, говорить сам за себе", - додав він.

Пліс висловив сподівання, що цьогорічний бюджет буде збалансованим, і запланованих видатків вистачить на реалізацію найважливіших та найбільш доцільних програм та проектів, запланованих на вказаний період.

"Нам доведеться працювати з бюджетом активніше, адже цьогоріч ми приймаємо Євробачення, здійснюємо підготовку до Ліги Чемпіонів, заплановані загальноміські заходи. Та я маю надію, що і надходження, і витрати будуть у рамках розумної, зваженої та відповідальної політики, яку здійснює команда мера", - підкреслив він. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-