Інвестор на метро "Героїв Дніпра" закріпив грунти затунельного масиву станції - КМДА

Інвестор на метро "Героїв Дніпра" закріпив грунти затунельного масиву станції - КМДА

858
Ukrinform
Інвестором-замовником будівництва торгово-розважального комплексу (ТРК) на станції метро "Героїв Дніпра" наразі виконано закріплення грунтів затунельного масиву станції та часткове улаштування додаткової гідроізоляції над конструкціями станційного комплексу.

Про це йдеться у відповіді Департаменту транспортної інфраструктури КМДА на інформаційний запит Укрінформу.

"Станом на 24.01.2017 інвестором-замовником будівництва ТРК виконано: закріплення грунтів затунельного масиву станції "Героїв Дніпра" в обсягах, передбачених проектно-кошторисною документацією; часткове улаштування додаткової гідроізоляції над конструкціями станційного комплексу в обсягах, передбачених проектно-кошторисною документацією; влаштування пандусу для заїзду бурової установки та захисної галереї для проходу пасажирів і пішоходів", - йдеться у повідомленні.

Крім того, виконано демонтаж залізобетонних козирків навісів над дверною групою входів (виходів) вестибюля № 2 станції метро "Героїв Дніпра".

Зокрема, на стадії завершення знаходяться роботи з улаштування фундаментної частини та інші роботи, які необхідно виконати з метою забезпечення відкриття входу зі сторони електродепо "Оболонь". "Після завершення зазначених робіт та відкриття входу № 2 необхідно перекрити вхід №1 для забезпечення закінчення робіт з гідроізоляції над конструкціями станційного комплексу зі сторони входу №1", - зазначили у відповіді.

Як повідомили у Департаменті, будівництво ТРК проводиться згідно з інвестиційним договором від 19.12. 2003, укладеним на підставі розпорядження КМДА. Інвестор та замовник будівництва ТРК - товариство з обмеженою відповідальністю "Єлікон ЛТД". 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>