Столична прокуратура в судовому порядку повернула будинок на Андріївському узвозі

Столична прокуратура в судовому порядку повернула будинок на Андріївському узвозі

1673
Укрінформ
Столична прокуратура через суд повернула громаді будинок на Андріївському узвозі вартістю майже 2,8 млн гривень, який незаконно було виведено з комунальної власності.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Київ.

«Прокуратура міста Київ у судовому порядку відстояла свою позицію щодо повернення територіальній громаді двоповерхової нежитлової будівлі по вул. Андріївський узвіз, 22-а. Вказана будівля загальною площею 245,2 кв. м та вартістю майже 2,8 млн гривень незаконно вибула з комунальної власності на користь приватної структури без відповідного рішення Київради та сплати будь-яких коштів на підставі незаконної ухвали господарського суду Харківської області», - йдеться у повідомленні.

Крім того, з метою ускладнення процесу повернення майна у комунальну власність спірні приміщення неодноразово відчужувались, у тому числі на користь іноземних компаній.

Зазначається, що останнім набувачем об'єкту нерухомості стала компанія з обмеженою відповідальністю «Хеммерт Інвестментс ЕлЕлСі», яка зареєстрована у Сполучених Штатах Америки.

Реагуючи на вказані порушення, прокуратура столиці звернулась до суду з вимогою повернути майно на Андріївському узвозі територіальній громаді.

За результатом тривалого судового розгляду рішенням Господарського суду м. Києва позовні вимоги  прокуратури задоволено у повному обсязі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-