У Києві за неприбраний сніг оштрафували півтисячі підприємств

У Києві за неприбраний сніг оштрафували півтисячі підприємств

Укрінформ
Загалом із початку року інспектори з благоустрою склали на порушників 552 адміністративні протоколи, які можуть стати підставою для штрафів на загальну суму майже 940 тисяч гривень.

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, передає прес-служба відомства.

"Кожен власник, орендар території чи обслуговуюча організація зобов'язані дбати про порядок - того вимагають єдині для всіх Правила благоустрою Києва. Це стосується як ЖЕКів, так і приватних установ - магазинів, ринків, офісних центрів тощо. Ми вже маємо десятки звернень до медичних закладів через травмування на вулицях і, в тому числі, через неякісно прибрані вулиці й двори. Таких порушників ми штрафуватимемо і штраф зараз може сягати 1700 гривень", - заявив Пантелеєв.

За минулу добу через неприбраний сніг і кригу міські та районні інспектори благоустрою склали 33 адміністративних протоколи та винесли 277 приписів.

Усього, як повідомили в Департаменті міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА, з початку року інспектори склали 552 адмінпротоколи і 5597 приписів через неприбраний сніг і кригу. Загальна сума штрафів на основі протоколів може сягати 938 тисяч гривень.

Згідно з Правилами благоустрою, балансоутримувачі територій повинні забезпечувати своєчасне прибирання снігу та льоду з балансової і прилеглої території, негайно проводити очищення дахів і козирків від снігу та бурульок із дотриманням застережних заходів щодо безпеки руху пішоходів, огороджувати небезпечні місця на тротуарах, переходах тощо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-