У Києві цьогоріч відкрили близько 200 інклюзивних та спеціалізованих класів

У Києві цьогоріч відкрили близько 200 інклюзивних та спеціалізованих класів

1086
Ukrinform
У Києві відкрито близько 200 інклюзивних та спеціалізованих класів у школах та більше півсотні груп у дитячих садках, які забезпечують інклюзивне навчання. 

Про це розповіла заступник голови КМДА Ганна Старостенко, передає прес-служба столичної адміністрації. 

"Столиця є лідером із забезпечення дітей з особливими потребами якісною освітою. Так, наразі близько 1000 дітей з особливими потребами навчаються у мережі закладів освіти. У цьому навчальному році у школах Києва відкрито понад 200 інклюзивних та спеціальних класів, що на 35% більше у порівняні з минулим навчальним роком. У дошкільних навчальних закладах функціонує 55 груп інклюзивного навчання, що на 66% більше, ніж минулоріч. Введено 85,5 ставок асистента вчителя", – сказала Старостенко.

За її словами, одним із найбільш пріоритетних завдань для міста є створення безбар’єрного простору в усіх закладах освіти, що передбачає встановлення пандусів, обладнання закладів ліфтами, спеціальними дверима та кімнатами відпочинку. 

Наразі пандуси встановлено у 86 навчальних закладах. Також обладнаний пандусами та ліфтом Київський університет імені Бориса Грінченка.

На базі Інституту педагогічної післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка створено науково-методичний та ресурсний центр інклюзивної освіти – «Інклюзивний ресурсний центр», що надає методичну підтримку у забезпеченні якісної освіти для дітей та молоді з особливими освітніми потребами учасникам навчально-виховного процесу та батькам. Аналогічний центр створюється й на базі Київської міської психолого-медико-педагогічної консультації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-