У Києві одну з вулиць пропонують назвати ім’ям Гаврилишина

У Києві одну з вулиць пропонують назвати ім’ям Гаврилишина

1410
Ukrinform
Київському міському голові Віталію Кличку пропонують назвати одну зі столичних вулиць ім'ям відомого українського економіста, мецената та громадського діяча Богдана Гаврилишина.

З відповідною пропозицією виступив заступник міського голови — секретар Київської міської ради Володимир Прокопів, повідомляє прес-служба столичної влади.

"Вважаю для Києва буде за честь назвати одну з вулиць ім’ям геніального Богдана Гаврилишина. Вклад Богдана Дмитровича в розвиток української науки, економіки, благодійництва та плекання української молоді нової генерації просто неможливо переоцінити чи повторити. Він був одним з перших економістів, хто передбачив падіння Радянського Союзу, та став символом нової України", - зазначив Прокопів.

Така ініціатива буде розглянута на засіданні Комісії з питань найменувань та в разі її позитивного рішення - винесена на громадське обговорення (протягом 2-х місяців на офіційному веб-сайті КМДА).

За результатами громадського обговорення, вказана комісія повторно розгляне пропозицію та рекомендує (або не рекомендує) міському голові внести відповідне подання до Київської міської ради. Після розгляду подання постійними комісіями Київради, вона прийме остаточне рішення щодо найменування.

Гаврилишин мав тісний зв'язок з українською столицею. Зокрема, в 1988 році завдяки йому в Києві було створено філію Міжнародного інституту менеджменту, який першим у колишньому СРСР почав готувати магістрів бізнес-адміністрування.

Професор Богдан Гаврилишин помер 24 жовтня 2016 року у віці 90 років.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-