У КМДА кажуть, що забороною спиртного вдарили по злочинності

У КМДА кажуть, що забороною спиртного вдарили по злочинності

2021
Ukrinform
У Києві 12 жовтня набрало чинності рішення Київради про обмеження торгівлі спиртним з 23 години вечора до 10 години ранку. Таке рішення - реакція на щорічне збільшення рівня вуличної злочинності у середньому на 30%.

Про це заявив керівник апарату Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко, передає прес-служба КМДА.

"Хочу звернути увагу, що таке рішення є реакцією міста на збільшення рівня вуличної злочинності у середньому на 30% щорічно протягом 2014-2016 років. На жаль, протягом останніх років ми спостерігаємо і тенденцію росту кількості легких та середньої тяжкості правопорушень, скоєних під впливом алкоголю", - сказав Бондаренко.

Дієвість подібних заходів підтверджена статистичними даними з інших міст України, які впровадили часові обмеження у торгівлі спиртним ще з 2010 року.

КМДА звертається до суб’єктів господарювання із закликом проявити громадську позицію та дотримуватися рішення Київради № 19/1023 від 22 вересня 2016 року.

Водночас у КМДА зазначили, що порушення вимог стосовно реалізації алкогольних виробів тягне за собою для суб’єктів господарювання відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 6800 гривень та може призвести до позбавлення ліцензії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-