Кличко: Розмови, що "Героїв Дніпра" завалиться – спекуляції

Кличко: Розмови, що "Героїв Дніпра" завалиться – спекуляції

1964
Ukrinform
Сьогодні на «Героїв Дніпра» тривають роботи з планового укріплення станції та облаштування гідроізоляції. Будівництво торгівельного центру відбуватиметься лише за згоди громади.

Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив в ефірі радіо «Київ», передає прес-служба КМДА.

"Зараз роботи на станції «Героїв Дніпра» сприймаються частиною мешканців негативно, деякі політики підігрівають ситуацію. Хочу нагадати: зараз відбувається укріплення станції. Нам потрібно її відремонтувати, укріпити. Роботи виконує компанія «Метробуд», яка будувала цю станцію. І всі спекуляції, що станція нібито завалиться, не мають жодних підстав", – зазначив Кличко.

Він нагадав, що дозвільну документацію забудовник отримав ще в 2003 році.

"Ситуація складна: з одного боку, інвестор за угодою повинен відремонтувати станцію, зробити широкі виходи, провести роботи з благоустрою території та побудувати торгівельний центр, щоб там не було хаотичної торгівлі. Учора відбулися громадські слухання, зібралися прихильники та противники будівництва. Хочу наголосити: нам потрібно зробити укріплення станції, гідроізоляцію, а будівництво торгівельного центру може проводитися тільки тоді, коли громада буде згодна", – підкреслив міський голова.

Кличко зауважив, що спілкуючись із забудовниками, постійно звертає увагу на те, щоб із мешканцями проводилася роз’яснювальна робота.

"Вони повинні пояснювати, що мешканці отримають від цього будівництва. Якщо буде облаштована комфортна територія, з’являться спортмайданчики, стадіони, об’єкти соціальної інфраструктури поряд з будівництвом – буде згода з громадою", – наголосив він.

Мер висловив сподівання, що після затвердження нового генерального плану міста кількість протистоянь між громадою та будівельниками зменшиться.

"Сподіваюся, що ми невдовзі затвердимо новий генеральний план міста Києва. І тоді  кияни розумітимуть, як столиця буде розвиватися", – підкреслив він.

Як повідомляв Укрінформ, на громадських слуханнях у четвер кілька сотень мешканців Обороні проголосували проти будівництва ТРЦ над метро Героїв Дніпра.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>