У Києві встановлять 300 камер спостереження

У Києві встановлять 300 камер спостереження

1778
Ukrinform
У рамках проекту Kyiv Smart City на столичних вулицях встановлять перші 300 камер відеоспостереження. Це допоможе стежити за дотриманням правил дорожнього руху. 

Про це заявив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс, передає прес-служба міської влади. 

"Уже проінвестовано закупівлю та установку 300 камер на дорогах, мостах, в'їздах і виїздах до Києва. Їх встановлюватимуть за пріоритетністю - на дорогах із більш інтенсивним рухом камер буде більше, ніж на менш завантажених. Відеоспостереження допоможе звертати увагу на дотримання правил дорожнього руху, запобігати травматичним ситуаціям. Це необхідно у зв'язку зі збільшенням транспортного потоку в столиці", - зауважив Пліс.

Також він зауважив, що планується встановити 3 600 камер на об’єктах соціальної інфраструктури: школах, дитячих садках, лікарнях, музеях тощо.

Пліс нагадав, що найближчим часом відбудеться впровадження системи "Безпечне місто", в рамках якого у столиці буде встановлено близько 4000 тисяч камер відеоспостереження, об’єднаних у єдину систему.

"Наш пріоритет – добробут і комфорт мешканців. Впровадження "Безпечного міста" на автошляхах, у школах, дитсадках дозволить на практиці зробити наше місто безпечнішим. Ми плануємо й надалі реалізовувати технології, що слугуватимуть на благо місту та його мешканцям", – наголосив він. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>