Віталій Кличко заявив, що звільнить чиновників, які не влаштовують киян

20.04.2017 14:06 777

Ті чиновники, які ігноруватимуть звернення киян щодо надання неякісних житлово-комунальних послуг, будуть звільнені.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко на засіданні Київради, повідомляє прес-служба КМДА.

"Кияни незадоволені роботою ЖЕКів. І я вже говорив: тільки за останній місяць на гарячу лінію 1551 надійшло майже 300 звернень щодо непрофесійної роботи працівників ЖЕКів", – сказав він.

Мер нагадав, що вже звільнили 12 керівників ЖЕКів за ігнорування звернень від киян: "І, наголошую: ті, хто не реагує на звернення людей, не працює так, як треба – будуть звільнені".

Віталій Кличко підкреслив, що столична влада не лише виділяє кошти комунальникам, щоб вони надавали якісні послуги, а й не буде панькатися з тими, хто не може ці кошти ефективно і з користю для киян використати.

"Я попередив профільних заступників і керівників районів і комунальних підприємств, що вони відповідають за якість послуг, які отримують кияни", – сказав він.

Мер також наголосив, що столична влада отримує численні звернення від киян про те, що "вириють яму в дворі, закінчать роботи ремонтні, а траншеї так і залишаються".

Віталій Кличко поінформував, що доручив главам районів перевірити всі місця розриття, де "Київенерго" здійснювало ремонтні роботи тепломереж і проконтролювати, чи ліквідувало їх підприємство, чи покладений там асфальт і чи облаштована територія.

"Київенерго" має надати карту з позначенням усіх місць, де відбувалися ремонти. Щоб не було виритих у дворах і на тротуарах ям, які залишили людям у "подарунок", – сказав Кличко.

Мер звернувся до депутатів "Київради" аби вони теж долучилися до контролю за вирішенням цієї проблеми в своїх округах і за потреби зверталися до глав районів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-