Київ отримає 15 нових карет швидкої допомоги

31.10.2016 09:56 1578

До кінця року автопарк "Київмедспецтрансу" отримає 15 нових карет швидкої допомоги, обладнаних за найвищими стандартами.

Про це повідомляє прес-служба міського голови.

"До кінця поточного року автопарк «Київмедспецтрансу» планується оновити на 15 нових карет швидкої допомоги, оснащеними за сучасними вимогами. На цьому ми не будемо зупинятися і плануємо повністю оновити спеціальний та спеціалізований медичний транспорт Києва, аби кияни отримували сервіс європейського рівня", - наголосив Кличко.

Він зазначив, що одним із пріоритетних напрямків діяльності міської влади є розвиток галузі охорони здоров’я в столиці. І головним  завданням на сьогодні є поліпшення якості та доступності медичної допомоги для кожного киянина та гостя нашого міста.

"Транспортне забезпечення виконання медичних викликів від столичних мешканців – один з головних факторів. Саме тому за кошти міського бюджету ми придбали 100 спецавтомобілів марки Ford Fiesta. Це дозволило повністю забезпечити медспецтранспортом первинну та вторинну ланки медичної галузі столиці", - підкреслив мер.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-