Порошенко надихнув Расмуссена на подальшу боротьбу за свободу

07.08.2014 17:28 1293

Президент України Петро Порошенко нагородив генерального секретаря НАТО Андерса Фог Расмуссена найвищою нагородою України для іноземців - орденом Свободи.

Згідно з указом Президента, Расмуссен нагороджений «за значний особистий внесок у розвиток співробітництва між українською державою та Північноатлантичним Альянсом, вагому підтримку у відстоюванні суверенітету, незалежності та цілісності України».

Під час церемонії нагородження в Києві Глава держави наголосив: «Протягом багатьох років Ви були і залишаєтеся другом України, і ми сподіваємося, що розвиток нашого співробітництва з НАТО є запорукою успіху наших реформ, безпеки і територіальної цілісності».

Читайте також: Яценюк зустрівся з Расмуссеном. Говорили про додаткове реагування

Расмуссен, у свою чергу, заявив, що захоплюється «прагненням українців до свободи». Він висловив співчуття родинам тих, хто загинув у боротьбі за свободу та людям, що страждають в ці скрутні часи. «Ми залишаємося на боці України та вашої боротьби за фундаментальні принципи демократичного суспільства», - заявив генсек.

Він підкреслив, що в НАТО дуже цінують особливе партнерство з Україною, додавши: «Я з нетерпінням чекаю подальшого розвитку цього партнерства». Кожна держава, наголосив Расмуссен, має право самостійно вирішувати власне майбутнє.

Читайте також: Штати поки не думають озброювати Україну

Генсек НАТО подякував Порошенку за високу відзнаку: «Ця нагорода надихає мене на подальшу боротьбу за свободу».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-