Всі квитки на Євробачення продані

Всі квитки на Євробачення продані

Укрінформ
Продано всі квитки на останнє неефірне шоу фіналу Євробачення-2017, а також на вечірнє шоу, яке у прямому ефірі дивитимуться мільйони телеглядачів, і за результатами якого стане відоме ім’я переможця цьогорічного пісенного конкурсу.

Про це інформує сайт Eurovision.ua.

"Із 14 лютого квитки продавалися на сайті офіційного квиткового оператора Євробачення-2017 Concert.ua. Їхня вартість стартувала від 8 євро, ціна найдорожчого квитка становила 500 євро", - зазначається в повідомленні.

Глядацька зала головної арени вміщує більше дев’яти тисяч людей, враховуючи фан-зону та Golden Circle – найближчу до сцени частину фан-зони. У двох секторах трибун обладнані також місця для людей, які користуються візками.

Загалом було розповсюджено більше 64000 квитків на 9 шоу Євробачення, що перевищило прогнозовані результати як по кількості проданих квитків, так і по сумі надходженнях.

"Якщо ви не встигли придбати квиток до глядацької зали на фінал Євробачення, то приєднуйтеся до шоу в прямому ефірі на телеканалі UA:Перший та на офіційному сайті eurovision.ua. Разом із вами виступи 26 фіналістів пісенного конкурсу дивитимуться у всій Європі, а також Австралії та Сполучених Штатах Америки. І саме цієї ночі стане відоме ім’я переможця і країна, яка прийматиме у себе Євробачення-2018", - зазначається в повідомленні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-