Прикордонники пояснили, чому до учасника Євробачення від Болгарії немає претензій

Прикордонники пояснили, чому до учасника Євробачення від Болгарії немає претензій

1346
Ukrinform
У Держприкордонслужбі заявляють, що на момент можливої поїздки представника Болгарії на Євробаченні Крістіана Костова до Криму він був неповнолітнім.

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби

“На момент можливої поїздки представника Болгарії до півострова, він був неповнолітнім, тобто самостійно не міг приймати рішень і їхав лише в супроводі дорослих”, - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що законодавча норма щодо окупованої території, якою через порушення встановленого порядку в’їзду на ТОТ передбачається відповідальність, в тому числі й заборона в`їзду в Україну, набрала чинності наприкінці 2014 року.

У ДПСУ наголосили, що на момент перетину конкурсантом державного кордону України, інформації чи доручень інших правоохоронних органів про те, що він, можливо, відвідував окупований Крим усупереч законодавству України, в прикордонному відомстві не було.

Раніше в ЗМІ з’явилося відео з виступом представника Болгарії на Євробаченні-2017 Крістіана Костова в окупованому Росією Криму 1 червня 2014 року, через кілька місяців після анексії. 17-річний музикант представить Болгарію у другому півфіналі Євробачення-2017, що відбудеться ввечері 11 травня.

Влада України раніше заборонила на три роки в’їзд обраній у Росії учасниці Євробачення Юлії Самойловій, оскільки вона 27 червня 2015 року виступала у Криму і, таким чином, порушила українське законодавство, оскільки потрапила на півострів зі сторони Росії, не через дозволені Україною пункти пропуску.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-