На шоу Євробачення слід приходити за півгодини - організатори

На шоу Євробачення слід приходити за півгодини - організатори

3238
Ukrinform
Власників квитків на заходи Євробачення просять приходити за півгодини до початку шоу.

Інформація про це розміщена на офіційному сайті пісенного конкурсу Євробачення.

"Якщо ви власник квитків на будь-яке з 9-ти шоу Євробачення-2017, просимо звернути вашу увагу на те, що важливо прибути до МВЦ, де будуть відбуватися усі шоу, за 2,5 години до початку. Це потрібно аби пройти усі необхідні пункти пропуску та перевірку на безпеку, і не запізнитися на концерт. За півгодини до початку концертів вхід до Арени Євробачення-2017 буде зачинено", - йдеться у повідомленні.

Також на сайті оприлюднили правила поведінки під час пісенного конкурсу Євробачення-2017.

1. На всі заходи, які проходитимуть на території Міжнародного виставкового центру, не допускаються особи без вхідного квитка.

2. Організатори не несуть відповідальності за загублені речі, травми або збитки, завдані людині чи її майну на території або навколо комплексу, за умови, якщо це сталося не з вини організаторів.

3. Заборонено проносити на територію МВЦ: ножі та будь-які інші колючо-ріжучі предмети, піротехніку, димові шашки, газові балончики, сурми, фаєри, зброю, небезпечні предмети, лазерні прилади, пляшки, скляний посуд, бляшанки, арматуру і будь-які предмети, які можуть бути використані як зброя та можуть загрожувати громадській безпеці. Усі ці речі будуть конфісковані охороною при вході.

4. Служба безпеки має право на обшук на території МВЦ будь-якого відвідувача та відмовити у вході, а також не пропустити особу на територію МВЦ, яка відмовляється від обшуку.

5. Суворо заборонена поведінка, яка може нести загрозу оточуючим, а також нецензурна лексика та образливі слова.

6. Суворо заборонені прояви расизму та гомофобії, скандування нецензурних гасел і непристойна поведінка.

7. Відвідувачі Євробачення-2017 можуть займати виключно ті місця, які вказані на їхніх квитках. Вони не повинні переміщатися з однієї частини комплексу в іншу без спеціального дозволу або інструкцій з боку стюарда, офіційної особи, представника організатора та/або офіцера поліції.

8. Суворо заборонено ускладнювати рух у проходах, виходах та входах, а також на сходах.

9. Жоден відвідувач не має права заходити до службових об’єктів на території МВЦ.

10. Суворо заборонено палити цигарки, сигари або електронні сигарети на території МВЦ, окрім спеціально відведених для цього місць.

11. Жодна особа, яка не має спеціального дозволу, не може проносити на територію МВЦ обладнання, призначене для запису або передачі (цифровим або будь-яким іншим способом) будь-якого аудіо-, відео- або аудіо-відеоматеріалу, інформації або даних, які стосуються заходу.

12. На території МВЦ дозволено використання мобільних телефонів та інших приладів зв’язку виключно в особистих цілях.

13. На території МВЦ заборонено торгівлю або роздачу будь-яких виробів (у тому числі й листівок) без відповідного письмового дозволу від організаторів.

14. Навколо МВЦ та на його території працюють камери зовнішнього спостереження. Організатори мають право передавати поліції будь-які записи, зроблені під час проведення заходу.

15. Перебуваючи на території МВЦ, необхідно дотримуватися інструкцій стюардів, офіційних осіб, офіцерів поліції та/або представників організаторів.

Також зазначається, що квитки на усі заходи Євробачення-2017 ще є в наявності на сайті concert.ua.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>