У Канберрі дипломатів готували до Євробачення

У Канберрі дипломатів готували до Євробачення

Фото
Укрінформ
Представників австралійської влади та дипломатичного корпусу, акредитованого у столиці Австралії Канберрі, знайомили з українськими культурними традиціями.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Оскільки інтерес до української культури у зв'язку з проведенням в Україні Євробачення значно зріс, ми вирішили продемонструвати нашим іноземним колегам, яке неймовірне культурне різномаїття пропонує Україна», - наголосив посол України в Австралії Микола Кулініч.

Українську музику іноземним дипломатам представив сіднейський вокальний ансамбль «Суцвіття» (художній керівник Мирося Івасик) та добре відома в Австралії українська бандуристка Лариса Ковальчук.

Українське народне мистецтво – розпис писанок - художниця Леся Пукальська та Олеся Яцишин-Воррен.

Національну кухню – господині української громади Канберри та автор книги українських рецептів (виданої спеціально до свята за підтримки українсько-австралійської кредитної спілки «Дністер») Світлана Яковенко.

Про українські звичаї та традиції гостям свята розповіла голова українського шкільництва в Австралії, член управи Союзу українських організацій Австралії Орися Стефин.

Крім того, гості отримали можливість приміряти традиційні українські віночки, виготовлені талановитою художницею Тетяною Колдуненко, ознайомитися із вишиванками з різних регіонів України, а головне - поспілкуватися з українською громадою, яка із захоплення розповіла про свою Батьківщину.

«Найбільше багатство України - її люди. Тому дати можливість австралійцям та іноземному дипкорпусу поспілкуватися з українською громадою – це чудова ідея», - сказав представник посольства Естонії в Канберрі Айвар Тсарскі.

День української культури відбувся на території Українського православного центру, розташованого у центрі австралійської столиці. Саме там представники Посольства України в Австралії та українська громада Канберри за два тижні чекатимуть австралійських урядовців та іноземних дипломатів для спільного перегляду пісенного конкурсу Євробачення.

«Я щиро радію, що наш центр став осередком українського культурного і громадського життя у столиці Австралії», – сказав директор Центру, голова консисторії української православної церкви Австралії та Нової Зеландії о.Михайло Соломко.

Фото: І.Юсип'юк/Укрінформ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-