Речником Євробачення-2017 став DJ Паша - 10.03.2017 13:27 — Новини Укрінформ
Речником Євробачення-2017 став DJ Паша

Речником Євробачення-2017 став DJ Паша

1833
Ukrinform
Відомий український радіо- і телеведучий, конферансьє, генеральний продюсер національної музичної премії YUNA Павло Шилько (відомий як DJ Паша) став офіційним речником команди організаторів Євробачення-2017.

Про це повідомляється на сайті телеканалу UA:Перший.

"Відомий український радіо- та телеведучий, конферансьє, генеральний продюсер національної музичної премії YUNA Павло Шилько став офіційним речником команди організаторів Євробачення-2017. Тепер він щотижня проводитиме прес-брифінги, під час яких розповідатиме про перебіг підготовки до пісенного конкурсу", - йдеться у повідомленні.

Сам Шилько зазначив, що погодився приєднатися до команди конкурсу, оскільки займається Євробаченням як коментатор і ведучий уже майже 15 років, а також вважає, що цьогорічний конкурс є шансом привернути увагу іноземних інвесторів до України.

"Я майже 15 років займаюся пісенним конкурсом як коментатор, ведучий, консультант конкурсантів та співавтор конкурсних пісень. Я погодився приєднатися до команди конкурсу, бо вважаю, що Євробачення – це не тільки можливість для Києва та України показати Європі, що ми можемо проводити шоу світового рівня. Це ще й шанс привернути увагу інвесторів. У травні гості, приїхавши в Київ, побачать організоване на високому рівні шоу – результат злагодженої роботи великої команди, переконаються, що люди тут працюють ефективно і сюди можна вкладати інвестиції", - сказав він.

Павло Шилько з Євробаченням із самого початку участі нашої країни в міжнародному пісенному конкурсі. Так, у 2003 він коментував конкурс на Першому національному, був консультантом конкурсанта від України Олександра Пономарьова. У 2004 оголошував результати голосування наших телеглядачів. А у 2005 у парі з Машею Єфросініною вів на сцені 50-й конкурс Євробачення, а також був одним із організаторів, готував сценарій шоу. Він також був консультантом та співавтором конкурсних пісень Тіни Кароль і Вєрки Сердючки. У 2009 Шилько вів українську вечірку учасниці від України Світлани Лободи в Москві, а в 2010 – працював консультантом конкурсантки від Азербайджану співачки Safura.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>