Уперше в історії України президент був в інформаційній опозиції - Медведєв

Уперше в історії України президент був в інформаційній опозиції - Медведєв

Укрінформ
Речник передвиборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв вважає, що виборча кампанія 2019 року стала першою в Україні, коли чинний президент перебував в інформаційній опозиції.

Про це він сказав в інтерв'ю ВВС News Україна.

“Це перша в Україні виборча кампанія, де чинний Президент перебував в інформаційній опозиції, в меншості в інформаційному полі. Тому ми надолужуємо втрачене і багато уваги зараз приділяємо походам в ефіри для того, щоб якомога ширше і глибше донести інформацію до виборців”, - зазначив Медведєв.

При цьому він визнав, що питання комунікації Президента з виборцями було недопрацьовано, і наголосив, що в штабі готові до гострих запитань.

“Я, звичайно, не можу розповідати про все, але ми дійшли висновку, що в нас було недопрацьовано питання комунікації Президента з виборцями. Ви бачите, що ми не уникаємо складних питань, що ми відкриті до питань будь-якої гостроти і, напевне, шкодуємо, що на такі гострі питання не достатньо відповідали раніше. Можливо, тоді б не було такого негативу, накопиченого в суспільстві до Порошенка, який нам зараз реально треба долати”, - пояснив речник штабу.

Читайте також: У штабі Порошенка прогнозують, що на дебатах у студії Суспільного він буде сам

Водночас Медведєв підкреслив, що 80% негативної інформації, яка поширювалася щодо Петра Порошенка, свідчить про високий рівень свободи слова в Україні.

“Ніколи не було в Україні таких виборів, коли впливова частка негативної інформації виливалася на чинного Президента. Завжди було з точністю до навпаки”, - зазначив він.

Окрім того, за його словами, завданням штабу Порошенка є налагодження комунікації з виборцями, які поки не визначилися щодо підтримки певного кандидата.

“Можливо, нас можна покритикувати, що ми зараз робимо менше прямих зустрічей, але річ у тому, що коли кандидат проводить зустрічі, то на ці зустрічі так чи інакше приходять люди, які до нього прихильні. Завдання другого туру полягає в тому, щоб знайти шлях комунікації з тими людьми, які ще не визначилися”, - сказав Медведєв.

Як відомо, у другий тур виборів вийшли шоумен Володимир Зеленський і чинний Президент Петро Порошенко. За офіційними результатами першого туру, за Зеленського проголосували 30,24% виборців, за Порошенка - 15,95%. Другий тур відбудеться 21 квітня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-