Понад 265 тисяч виборців тимчасово змінили місце голосування

Понад 265 тисяч виборців тимчасово змінили місце голосування

Укрінформ
Понад 265 виборців в Україні станом на 25 березня скористались тимчасовою зміною місця голосування.

Про це повідомляється на сайті Державного реєстру виборців.

“Кількість виборців, які скористались тимчасовою зміною місця голосування, становить 265 тисяч 476 осіб, у тому числі — 52 тисячі 387 членів окружних і дільничних виборчих комісій”, — йдеться у повідомленні.

Водночас у Держреєстрі уточнюють, що найбільше таких виборців у місті Києві та Київській області — 42 126 і 23 346 осіб відповідно. Разом з тим, місце голосування змінили 21 тисяча 293 виборців із Донецької та 6 тисяч 761 виборець із Луганської областей.

Читайте також: Кому із кандидатів підігрують українські ЗМІ: результати медіамоніторингу

Як повідомляв Укрінформ, 31 грудня 2018 року в Україні стартувала кампанія чергових виборів Президента, призначених на 31 березня 2019 року.

ЦВК 8 лютого завершила процес реєстрації на посаду глави держави - усього було зареєстровано 44 кандидатів. Згодом п’ять кандидатів відмовилися від балотування.

Громадяни України, які не зможуть проголосувати на виборах за місцем реєстрації, мають можливість скористатися процедурою тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси. Для цього потрібно не пізніше ніж за 5 днів до дня голосування подати до відділення Державного реєстру виборців заяву та підтверджуючий документ (наприклад, довідку з роботи чи навчання).

Для жителів тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей і Криму такі підтверджуючі документи не потрібні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-