ЦВК зареєструвала 742 міжнародних спостерігачів на виборах Президента

ЦВК зареєструвала 742 міжнародних спостерігачів на виборах Президента

Укрінформ
Центральна виборча комісія зареєструвала ще 44 офіційних спостерігачів від міжнародних організацій та іноземних держав під час чергових виборів Президента України 31 березня.

Про це повідомляється у прес-релізі ЦВК, який є у розпорядженні Укрінформу.

“Комісія зареєструвала 44 офіційних спостерігачів на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року”, - ідеться в повідомленні.

Читайте також: ЦВК зареєструвала вже майже 700 міжнародних спостерігачів

ЦВК, зокрема, зареєструвала дев’ять спостерігачів від Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ та 33 – від Українського конґресового комітету Америки.

Крім того, Центрвиборчком зареєстрував двох – від Португальської Республіки.

Читайте також: До ДВК на президентських виборах увійшли понад 445 тисяч членів

Разом з тим ЦВК скасувала реєстрацію офіційного спостерігача від Українського конґресового комітету Америки на президентських виборах 31 березня відповідно до поданого звернення.

Таким чином, станом на 15 березня ЦВК зареєструвала 742 офіційних спостерігачів від 10 міжнародних організацій та 8 іноземних держав на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Читайте також: ЦВК утворила 80 виборчих спецдільниць для військових

Як повідомлялося, 31 грудня 2018 року в Україні стартувала кампанія чергових виборів Президента, призначених на 31 березня 2019 року.

ЦВК 8 лютого завершила процес реєстрації на посаду Глави держави - усього було зареєстровано 44 кандидатів. Пізніше п’ять кандидатів відмовилися від балотування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-