Вже понад 20 тисяч українців побажали змінити місце голосування

Вже понад 20 тисяч українців побажали змінити місце голосування

Вибори Президента
Укрінформ
Понад 20 тисяч громадян України станом на 20 лютого звернулися до відділів ведення Державного реєстру виборців з метою тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси.

Про це повідомила голова правління ВГО "Громадянська мережа "ОПОРА" Ольга Айвазовська у середу під час спільної прес-конференції громадської ініціативи "Виборча Рада UA" та "Реанімаційного пакету реформ" на тему "Громадськість за усвідомлений вибір Президента України", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я би хотіла підкреслити, що активність виборців сьогодні є унікальною. Ми аналізуємо це в спосіб, наскільки виборці готові реалізовувати своє право голосу і завчасно звертатися до відділів ведення Державного реєстру, щоб тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси. Станом на сьогодні понад 20 тисяч громадян звернулося за цією процедурою”, - зазначила Айвазовська.

Читайте також: У Держреєстрі виборців запевняють, що оновлюють дані щомісяця

Як повідомлялося, від першого дня початку виборчого процесу і не пізніше п’яти днів до його завершення громадяни мають можливість написати заяву про зміну місця голосування на виборах без зміни місця офіційної реєстрації. Це можна зробити звернувшись до органу Державного реєстру виборців і подавши відповідну заяву.

31 грудня 2018 року в Україні стартувала кампанія чергових виборів президента, призначених на 31 березня 2019 року. Загалом ЦВК зареєструвала 44 кандидата на посаду глави держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-