У Порошенка виборча кампанія ще не розпочалася - голова КВУ

У Порошенка виборча кампанія ще не розпочалася - голова КВУ

Відео
Укрінформ
Нинішній Президент України Петро Порошенко ще не розпочав своєї виборчої кампанії.

Таку думку висловив голова Комітету виборців України Олексій Кошель під час відеоконференції щодо ходу виборчої кампанії в Україні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Думаю, з боку Петра Порошенка виборча кампанія ще не розпочалась. Зараз є певний вступ до виборчої кампанії — кампанія нагадування, тобто він акцентує на тих успішних історіях, які реалізував як Президент. А далі, відповідно до всіх критеріїв політтехнологій, мала би бути кампанія з перспективою на п'ять років, тобто план того, що він зробить як майбутній Президент. І Томос, і армія — це вкрай важливі речі, це історичні перемоги, але для того, щоб залучити виборця на свою підтримку, потрібно говорити про те, що конкретно може отримати той чи інший громадянин. Тому думаю, швидше за все, ми побачимо перевантаження кампанії Петра Порошенка”, — пояснив Кошель.

Як повідомлялося, в Україні 31 грудня розпочалася виборча кампанія чергових виборів Президента України, призначених на 31 березня 2019 року.

Читайте також: КВУ прогнозує реальну боротьбу у десятці кандидатів

Висування кандидатів політичними партіями або шляхом самовисування на пост глави держави та подання кандидатами документів до ЦВК триватиме до 3 лютого. Реєстрація кандидатів у Президенти триватиме до 8 лютого включно.

Станом на 22 січня ЦВК зареєструвала 13 кандидатів на посаду глави держави на чергових виборах Президента України 31 березня, а саме — Ігоря Шевченка, Сергія Капліна, Валентина Наливайченка, Віталія Скоцика, Андрія Садового, Віталія Купрія, Євгенія Мураєва, Анатолія Гриценка, Геннадія Балашова, Ольгу Богомолець, Олександра Шевченка, Романа Насірова та Юрія Бойка.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-