НАЗК та ЦВК створили робочу групу

НАЗК та ЦВК створили робочу групу

Укрінформ
Національне агентство з питань запобігання корупції та Центральна виборча комісія України утворили спільну робочу групу для взаємодопомоги.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомила член ЦВК Тетяна Юзькова.

"Вже створена робоча група. І в першу чергу були розроблені порядок створення передвиборчих фондів і форми звітності. Це нормативні акти, які використовуватимуться на цих виборах. В подальшому ми будемо оперативно вирішувати поточні питання - щодо аналізу звітів чи щодо інформації про використання коштів поза межами виборчих фондів для передвиборної агітації", - зазначила вона.

Юзькова зауважила, що у робочій групі вже працюють чотири особи, наразі група збирається ситуативно, "щоб вирішити ті речі, які потребують оперативної уваги".

"У подальшому, коли вже мова йтиме про звіти щодо використання зазначених коштів, можливо, зміниться порядок роботи групи" - додала член ЦВК.

Читайте також: ЦВК закрила виборчі дільниці в Росії

Як повідомлялося, в Україні 31 грудня стартувала виборча кампанія з виборів Президента. Висування кандидатів та подання ними документів триватиме до 3 лютого включно, а їх реєстрація відбудеться протягом п'яти днів і завершиться 8 лютого 2019 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-