На реєстрацію кандидатами у президенти до ЦВК документи принесли ще двоє

На реєстрацію кандидатами у президенти до ЦВК документи принесли ще двоє

Укрінформ
На сьогодні до Центральної виборчої комісії дві особи подали документи для реєстрації їх кандидатами на посаду Президента України на виборах 31 березня 2019 року.

Про це сказав журналістам заступник голови Центральної виборчої комісії Євген Радченко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"На сьогодні так само ще подано (до ЦВК - ред.) документи двох осіб. Але оскільки вони подані безпосередньо перед засіданням, Центральна виборча комісія ще не приступала до розгляду цих документів", - сказав Радченко.

На прохання розповісти більше про цих осіб Радченко відповів, що "як тільки до членів ЦВК надійдуть документи, відразу все пояснимо".

"Боїмося помилитися, боїмося надати недостовірну інформацію", - сказав Радченко.

Читайте також: ЦВК відмовила правозахиснику Ратушу в реєстрації кандидатом у президенти

Як повідомлялося, в Україні 31 грудня розпочався виборчий процес чергових виборів Президента України, призначених на 31 березня 2019 року. Висування кандидатів політичними партіями або шляхом самовисування на пост глави держави та подання кандидатами документів до ЦВК триватиме до 3 лютого 2019 року. Перед поданням до Центрвиборчкому документів кандидат або партія, яка його висунула, має внести грошову заставу у розмірі 2,5 млн гривень. Реєстрація кандидатів у Президенти триватиме до 8 лютого включно.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-