Ярославський: Пасажирський термінал аеропорту в Дніпрі побудований на 30%

Ярославський: Пасажирський термінал аеропорту в Дніпрі побудований на 30%

Укрінформ
Загальнобудівельні роботи пасажирського терміналу аеропорту в Дніпрі виконані на 30%.

Про це власник і президент групи DCH Олександр Ярославський розповів в коментарі "Інформатору".

За його словами, станом на сьогодні вже вдалося пройти кілька важливих етапів будівництва аеропорту в Дніпрі. Зокрема, бетонні роботи і установка металоконструкцій зараз йдуть на позначці 3.0, робочі приступили до прокладання інженерних мереж. Для будівлі адміністративно-побутового корпусу завершена підготовка свайового поля, йде заливка ростверків - верхньої частини фундаменту, що розподіляє навантаження несучих конструкцій. А на майданчику, де будується VIP-термінал, почали забивати сваї.

Як наголошується в повідомленні, в проект створення аеровокзального комплексу Міжнародного аеропорту "Дніпро" DCH вже інвестувала понад 200 млн грн.

"Роботи йдуть ударними темпами, я щохвилини й щогодини контролюю будівництво термінального комплексу. Крім того, зараз вирішилося питання щодо будівництва аеродрому, на майданчик заходить потужний оператор - Onur. Упевнений, що ми можемо закінчити будівництво аеропорту в кінці наступного, 2022 року. І Україна отримає ще один розкішний аеропорт", - повідомив Ярославський.

Як відомо, компанія Onur Construction International перемогла в тендері на будівництво аеродрому в Міжнародному аеропорту "Дніпро". Згідно з умовами торгів, підрядник повинен побудувати 3,2 км злітно-посадкової смуги, руліжні доріжки, перон і необхідну злітно-посадкову інфраструктуру.

Читайте також: Новачків «Металіста» почнемо представляти у найближчі десять днів - Ярославський

За інформацією дніпровських видань, Onur вже підписала договір і планує вийти на будмайданчик на початку наступного тижня.

Як повідомлялося, Ярославський є інвестором аеровокзального комплексу Міжнародного аеропорту "Дніпро", а держава зобов'язалася побудувати нову злітно-посадкову смугу довжиною 3,2 км, яка зможе безпечно приймати сучасні важкі авіалайнери.

27 травня цього року Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час робочої поїздки до Дніпропетровської області заявив, що "... на аеропорт в Дніпрі держава на цей рік виділила з бюджету майже 1,5 млрд грн. Проведено прозорий тендер, і в найближчі місяці має активізуватися робота з будівництва злітно-посадкової смуги. Ми доведемо до завершення всі ці роботи протягом наступних двох років, і нарешті в місті-мільйоннику Дніпрі з'явиться сучасний і великий аеропорт ".

Фото: Інформатор

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-