Україна подовжила на три роки квотування імпорту сірчаної кислоти

Україна подовжила на три роки квотування імпорту сірчаної кислоти

Укрінформ
Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) продовжила на три роки квотування імпорту в Україну сірчаної кислоти та олеуму, обсяг квоти щороку зростатиме на 15%.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

Зазначається, що 27 серпня відбулось засідання Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, на якому розглядалась низка питань, пов’язаних із захистом українських товаровиробників від зростаючого та недобросовісного імпорту.

"Зокрема, з метою захисту вітчизняних підприємств хімічної галузі Комісія продовжила на три роки квотування імпорту в Україну сірчаної кислоти та олеуму. З урахуванням інтересів споживачів цієї продукції обсяг квоти збільшуватиметься щороку на 15%. В перший річний період, що розпочинається з 01.09.2021, обсяг квоти становить 55 427 тонн, в другий – 63 741 тонн, в третій – 73 302 тонн", - ідеться в повідомленні.

Також обговорювалося питання про встановлення фактів дискримінаційних або недружніх дій з боку Республіки Білорусь та необхідності застосування Україною заходів у відповідь у зв’язку з особливими умовами постачання білоруської калійної продукції в Україну.

"За результатами розгляду Комісія не підтвердила наявність вказаних фактів", - зазначили в Мінекономіки.

Читайте також: Українська промисловість зростає п'ятий місяць поспіль - Мінекономіки

Як повідомлялось, спеціальне розслідування МКМТ щодо імпорту в Україну сірчаної кислоти та олеуму розпочалося у серпні 2017 року. У липні 2018 року було застосовано спеціальні заходи щодо імпорту цієї продукції, незалежно від країни походження та експорту, у вигляді квотування строком на 3 роки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-