Інвестиції в українську агрохімічну науку зростуть на 30-50% – ЄБА

Інвестиції в українську агрохімічну науку зростуть на 30-50% – ЄБА

Укрінформ
Інвестиції в українську агрохімічну науку зростуть на 30-50% завдяки ухваленню закону 1586-ІХ, який дозволяє ввезення зразків інноваційних засобів захисту рослин для наукових досліджень та державних випробувань.

Як передає Укрінформ, про це заявили в Європейській бізнес асоціації (ЄБA).

«Прийняття закону є важливим з точки зору інвестиційної складової. Уже цього сезону інвестиції в українську агрохімічну науку виростуть мінімум на 30-50%. Це дасть можливість модернізувати обладнання та створити нові робочі місця для молодих науковців по всій країні», - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що завдяки цьому закону українські науковці отримають можливість працювати з найновішими сполуками на рівні зі своїми закордонними колегами, що дозволить прискорити впровадження сучасних стандартів оцінки безпечності препаратів. Зокрема, вже цього сезону планується розпочати державні випробування та наукові дослідження більше 70 інноваційних препаратів. Також на ринок буде виведено майже півтора десятки нових діючих речовин та майже 40 нових комбінацій діючих речовин у препаратах.

«Ще не минуло й місяця з моменту введення в дію закону, але бізнес вже відзначає перші результати його позитивного впливу на сільське господарство», - підкреслюють в ЄБА.

Читайте також: Вдвічі більше, або Коли в Україні вирощуватимуть “європейські” врожаї

Як повідомляв Укрінформ, у липні Президент України Володимир Зеленський підписав закон №1586-IX про внесення змін до статті 4 закону України «Про пестициди та агрохімікати» щодо ввезення пестицидів на митну територію України». Законом удосконалено окремі положення щодо регулювання завезення та застосування в Україні незареєстрованих пестицидів, а також використання залишків пестицидів і агрохімікатів, термін реєстрації яких закінчився. Крім того, законом розблоковано ввезення зразків інноваційних засобів захисту рослин для наукових досліджень та державних випробувань.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-