Бізнес вбачає ризики для своєї діяльності у разі посилення карантинних вимог

Бізнес вбачає ризики для своєї діяльності у разі посилення карантинних вимог

Укрінформ
Бізнес вбачає ризики для своєї діяльності у випадку запровадження чергового етапу карантинних заходів через зростання захворюваності на COVID-19, а відтак і збільшення додаткових витрат для нього.

Як передає Укрінформ, про це йдеться в пресрелізі до засідання Антикризової ради громадських організацій України та Правління Всеукраїнської громадської організації «Український союз промисловців і підприємців», що є в розпорядженні агентства.

"Ризик запровадження чергового етапу карантинних заходів у випадку зростання захворюваності на COVID-19, а відтак і збільшення додаткових витрат для бізнесу зберігається. Водночас вакцинація в країні поки відбувається повільно – станом на 20 липня хоча б одну дозу вакцини в Україні отримало лише 6,7% населення, - йдеться в повідомленні.

Окрім цього, один із ключових короткострокових ризиків для економіки України – пікові виплати за державним боргом в обсязі понад 3 млрд дол. США, що припадають на третій квартал цього року. Загалом, протягом наступних дванадцяти місяців лише валютні виплати уряду та НБУ за державним і гарантованим державою боргом перевищать 10 млрд дол. Тільки за перший квартал витрати державного бюджету на погашення й обслуговування боргових і гарантованих державою зобов’язань, порівняно з відповідним періодом 2020 року, зросли на 56% до 147 млрд грн і становили 38% витрат державного бюджету.

Читайте також: Разумков підписав закони, що підтримають бізнес на карантині

Як відомо, уряд продовжив карантин в Україні до 31 серпня 2021 року, при цьому на всій території країни встановлюється “зелений” рівень епідемічної небезпеки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-