У Мінекономіки заявили про ріст кількості працевлаштованих на промислових підприємствах

У Мінекономіки заявили про ріст кількості працевлаштованих на промислових підприємствах

Укрінформ
Кількість безробітних, працевлаштованих у першому півріччі 2021 року на підприємства добувної промисловості, зросла на 33%, а на підприємства переробної промисловості – на 39%. Зростає й попит роботодавців на робочу силу.

Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба Міністерства економіки із посиланням на Державну службу зайнятості.

"На тлі зростання обсягів промислового виробництва у І півріччі 2021 року відбуваються позитивні тенденції щодо відновлення кількості працівників у промисловості. Так, кількість працевлаштованих безробітних за сприяння Державної служби зайнятості у першому півріччі 2021 року на підприємства добувної промисловості та розроблення кар’єрів зросла на 33% (до 3,2 тис. осіб), а на підприємства переробної промисловості – на 39% (до 32,2 тис. осіб)", - ідеться в повідомленні.

Крім того, відновлюється попит роботодавців на працівників у відповідних видах діяльності.

Станом на 1 липня 2021 року кількість вакансій у переробній промисловості, порівняно з відповідною датою 2020 року, зросла на 49% (до 16 тис.). Найбільш істотне зростання зафіксовано у металургійному виробництві, виробництві меблів, ремонті та монтажі машин й устаткування, виробництві гумових і пластмасових виробів, оброблені деревини, зауважили в міністерстві.

Читайте також: За програмою часткового безробіття сплатили ₴55 мільйонів – Мінекономіки

Як повідомляв Укрінформ, тіньова зайнятість нині має істотну тенденцію до зменшення. Заступник голови Держслужби з питань праці Ігор Дегнера зазначив, що за 2020 рік рівень неформальної зайнятості скоротився майже на 184 тис. осіб. А якщо брати в сумі - за період із початку 2020 року до 1 квітня 2021 року, то в Україні стало на 495 тис. тіньових робочих місць менше.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-