Мінекономіки закликає інвесторів готувати документи для державної підтримки проєктів

Мінекономіки закликає інвесторів готувати документи для державної підтримки проєктів

Укрінформ
Мінекономіки майже готове до роботи з бізнесом щодо реалізації державної підтримки великих інвестиційних проєктів.

Як передає Укрінформ, про це повідомила заступниця міністра економіки України Ірина Новікова під час робочої наради щодо обговорення існуючих проблем інвесторів з представниками МЗС, Офісу Національної інвестиційної ради, Ради бізнес-омбудсмена та UkraineInvest, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

«Урядом вже прийнято майже всі необхідні підзаконні акти до нового механізму державної підтримки інвестиційних проєктів. Це дає змогу інвестору вже сьогодні розпочинати підготовку необхідних документів для подачі їх до Мінекономіки. Наразі спостерігаємо неабияку зацікавленість з боку інвесторів як вітчизняних, так і іноземних. Найбільше пропозицій у сфері агропереробки», - зазначила Новікова.

Під час цієї зустрічі обговорювались питання щодо створення комфортних умов для ведення бізнесу та реалізації нових інвестиційних проєктів.

Заступниця міністра також відмітила, що злагоджена робота всіх причетних установ та органів влади є запорукою вирішення накопичених проблем інвесторів та фундаментом нового підходу до підтримки та залучення інвестицій.

«Мінекономіки координує та робить ефективнішими роль органів, які опікуються питаннями взаємодії з інвесторами. Лише за цей рік нам спільно з UkraineInvest вдалося вирішити 17 проблем, з якими звернулися інвестори. Але наша загальна мета – додати системності для вирішення проблем, з якими може зіштовхнутися інвестор», - зауважила Новікова.

Читайте також: Шмигаль очікує додаткові інвестиції на $10 мільярдів у зв'язку із запуском ринку землі

Як повідомляв Укрінформ, 17 грудня 2020 року Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому ініційований Президентом України законопроєкт №3760 «Про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-