Главі Нацбанку призначили заступника

Главі Нацбанку призначили заступника

Укрінформ
Рада Національного банку призначила заступником голови НБУ Сергія Ніколайчука.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Нацбанку.

«Рада Національного банку під час засідання 13 липня 2021 року призначила заступником голови Національного банку Сергія Ніколайчука. Відповідну кандидатуру для призначення на цю посаду подав раді Національного банку голова Національного банку Кирило Шевченко», - йдеться в повідомленні.

Дмитро Сологуб припинив виконання повноважень заступника голови Національного банку України у зв’язку із завершенням строку повноважень та звільненням із посади.

«Сергій Ніколайчук – досвідчений професіонал, який має значний практичний досвід роботи не лише в Національному банку, а й управлінцем у Міністерстві економіки та на фінансовому ринку. Він зробив значний внесок у впровадження режиму інфляційного таргетування в Україні, розроблення системи прийняття рішень із монетарної політики на основі правил, а також розбудову науково-дослідницької функції в центробанку. Тому я впевнений, що Сергій Ніколайчук завдяки своїм ґрунтовним знанням і досвіду зможе не лише зберегти, але й примножити здобутки Національного банку в сфері монетарної стабільності», – наголосив голова НБУ Кирило Шевченко.

Ніколайчук відповідатиме за роботу блоку “Монетарна стабільність”, до якого належать: департаменти монетарної політики та економічного аналізу, статистики та звітності, фінансової стабільності, методології регулювання діяльності небанківських фінансових установ, управління європейської інтеграції та міжнародних програм.

Читайте також: Маяки з МВФ, «зелені» фінанси і FinTech: Шевченко про зустріч з керівництвом Світового банку

Як повідомлялося, Сергій Ніколайчук з 2004 року до 2019 року працював у Національному банку України, де пройшов шлях від економіста до директора департаменту монетарної політики та економічного аналізу. З вересня 2019 року до квітня 2020 року обіймав посаду заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та відповідав за аналітичну підтримку рішень з економічної політики, макроекономічний прогноз та залучення інвестицій в країну.

Із квітня 2020 року він працював головою департаменту макроекономічних досліджень групи ICU, де відповідав за аналітичну підтримку інвестиційних рішень на ринках, що розвиваються, та на глобальних ринках капіталу, підготовку аналітичних продуктів компанії, а також за розроблення відповідних рекомендацій для клієнтів компанії.

Ніколайчук співпрацює з Київською школою економіки, а з квітня 2020 року став її науковим співробітником. Також він є викладачем Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Має низку досліджень із питань монетарної політики, макроекономічного розвитку та моделювання та відповідних публікацій у фахових виданнях.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-