У голови Нафтогазу з'явився новий радник

У голови Нафтогазу з'явився новий радник

Укрінформ
Новим радником голови правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» з питань видобутку призначений Маврикій Калугін, колишній виконавчий віцепрезидент з питань видобутку та переробки ПАТ «Укрнафта».

Як передає Укрінформ, про це повідомили в пресслужбі компанії.

«Стабілізація та нарощування видобутку газу – одне з ключових завдань Нафтогазу. Сподіваюся, мій досвід та зусилля допоможуть досягти цієї важливої для компанії та країни мети», - зазначив радник.

Зазначається, що Калугін має двадцятирічний досвід роботи в нафтогазовій галузі, а також компетенції в сфері управління видобувними та сервісними компаніями, розробці нових родовищ та оптимізації виробництва.

Протягом попередніх п’яти років він працював в ПАТ «Укрнафта» на посадах радника голови наглядової ради з видобутку, заступника голови правління, виконавчого віцепрезидента з видобутку та переробки.

Раніше Калугін також займав керівні посади в таких компаніях як Petrofac, Cairn India, BP, TNK-BP, Arco Oil&Gas. Освіту Калугін отримав в університеті Айдахо і на сьогодні є громадянином США.

Читайте також: Шмигаль пояснив судову тяганину навколо призначення Вітренка

Як повідомляв Укрінформ, у червні новим директором з інтегрованих комунікацій НАК «Нафтогаз України» став Максим Білявський, який раніше працював провідним експертом Українського інституту економічних та політичних досліджень ім. О. Разумкова.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-