В Україні шукають альтернативні білоруським ринки для бізнесу

В Україні шукають альтернативні білоруським ринки для бізнесу

Укрінформ
Міністерство закордонних справ допоможе українському бізнесу вийти на альтернативні ринки, якщо Білорусь вживатиме необґрунтованих обмежувальних заходів.

Як передає Укрінформ з посиланням на пресслужбу МЗС, про це заявив заступник міністра закордонних справ (CDTO) Дмитро Сенік на засіданні Комітету підтримки експорту та інвестицій Київської торгово-промислової палати в режимі відеозв’язку.

Зокрема, під час обговорення практики застосування необґрунтованих обмежень з боку Білорусі він нагадав учасникам пораду міністра закордонних справ Дмитра Кулеби для українських компаній, які потерпають від білоруських санкцій, відразу звертатися до МЗС.

"Спільно з Міністерством економіки України ми вже докладаємо зусиль, аби знайти нашим компаніям альтернативні ринки продажу їхніх товарів", - сказав Сенік.

Дипломат запевнив підприємців у повній підтримці з боку МЗС та закликав представників бізнесу звертатися до Ради експортерів та інвесторів при МЗС з питань підтримки виходу вітчизняних товарів та послуг на іноземні ринки, залучення інвестицій в Україну та розвитку в'їзного туризму.

Читайте також: Раді пропонують заборонити комерційний перетік електроенергії з Білорусі

Як повідомлялося, Рада міністрів Білорусі 26 травня ухвалила постанову про запровадження режиму індивідуального ліцензування на імпорт низки українських товарів. Це, зокрема, кондитерські вироби, шоколад, соки, пиво, плити ДСП і ДВП, шпалери, туалетний папір і упаковка, цегла, керамічна плитка, скляні ампули, сільгосптехніка для сіяння, пральні машини та меблі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-