Рада ратифікувала угоду з Німеччиною про фінансове співробітництво

Рада ратифікувала угоду з Німеччиною про фінансове співробітництво

Укрінформ
Верховна Рада ухвалила закон "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Федеративної Республіки Німеччина про фінансове співробітництво (асигнування 2012-2019 років)".

За ухвалення відповідного законопроєкту №0102 в цілому проголосувало 337 народних депутатів, передає кореспондент Укрінформу.

Як зазначається у пояснювальній записці, ратифікація угоди здійснюється з метою здійснення внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання нею чинності.

Передбачено, що ратифікація угоди та набрання нею чинності створять правові підстави для можливості залучення кредитних ресурсів на загальну суму до 214,55 млн євро та грантів на загальну суму до 38,9 млн євро шляхом укладення окремих кредитних та інших договорів/угод з KfW (Німецьким державним банком розвитку) за проєктами, перелік яких визначено угодою, якщо буде встановлено, що ці проєкти заслуговують на сприяння. У рамках цих проєктів передбачається також можливість подальшого залучення фінансових ресурсів KfW.

Читайте також: Рада ратифікувала зміни до Конвенції про уникнення подвійного оподаткування з Нідерландами

Умови кредитування за інвестиційними проєктами: період погашення кредитів – 30 років, пільговий період – 10 років; процентна ставка – 2% на рік; комісія на невиплачені суми кредитів – 0,25% на рік.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-