НКРЕКП оштрафувала компанію за розсилання платіжок з рекомендованими сумами платежу

НКРЕКП оштрафувала компанію за розсилання платіжок з рекомендованими сумами платежу

Укрінформ
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) оштрафувала ТОВ "Запоріжжяелектропостачання" на 85 тис. грн за розсилання платіжок з рекомендованими сумами платежу.

Як передає кореспондент "Укрінформ", таке рішення регулятор ухвалив на засіданні 21 квітня.

За результатами перевірки НКРЕКП встановила, що ТОВ "Запоріжжяелектропостачання" порушило вимоги нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та ліцензійні умови з постачання електричної енергії споживачу.

Так, до НКРЕКП надійшло електронне звернення та звернення надіслане листом Урядового контактного центру від споживача стосовно виставлення у рахунку побутовому споживачу графи із зазначенням "рекомендований платіж".

Читайте також: План розвитку системи передачі електрики потребує ₴ 66 мільярдів інвестицій - Укренерго

Зазначається, що, згідно з частинами 8 та 10 статті 56 Закону України «Про ринок електричної енергії», до укладання договору постачання електричної енергії споживачу електропостачальник має надати споживачу інформацію про істотні умови договору та про наявний вибір порядку та форм виставлення рахунка і здійснення розрахунків; договір не може містити положення, що накладають додаткові фінансові зобов’язання на споживача.

Комісія прийняла рішення про накладення на зазначену компанію штрафу у розмірі 85 тис. грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-