Кабмін оголосив конкурс на посаду заступника голови Держінспекції ядерного регулювання

Кабмін оголосив конкурс на посаду заступника голови Держінспекції ядерного регулювання

Укрінформ
Кабінет міністрів оголосив конкурс на посаду першого заступника голови Державної інспекції ядерного регулювання (ДІЯРУ). 

Як передає Укрінформ, відповідне розпорядження за №306-р від 14 квітня 2021 року оприлюднено на Урядовому порталі.

"Відповідно до частини другої статті 23 Закону України “Про державну службу” оголосити з 15 квітня 2021 року конкурс на зайняття посади першого заступника голови Державної інспекції ядерного регулювання з визначенням умов проведення конкурсу", - йдеться в документі.

Серед вимог до першого заступника голови ДІЯРУ: ступінь вищої освіти — не нижче магістра, галузь знань – “Природничі науки”, “Енергетика”; досвід роботи на посадах державної служби категорії “А” чи “Б” або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування чи досвід роботи на керівних посадах у сфері безпеки використання ядерної енергії та радіаційного захисту — не менше трьох років. Також необхідне володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

Читайте також: В Україні оприлюднили доповідь про стан ядерної та радіаційної безпеки

Термін подачі заявок — 21 квітня 2021. Посадовий оклад для указаної посади встановлений на рівні 28 000 грн. Також, передбачається надбавка до посадового окладу за ранг; інші надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України “Про державну службу”. Передбачено додаткові стимулюючі виплати відповідно до Положення про застосування стимулюючих виплат державним службовцям, затверджене постановою Кабінету Міністрів №15 від 18 січня 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-