Ринок Аргентини відкрився для українських виробників молока

Ринок Аргентини відкрився для українських виробників молока

Укрінформ
Українські виробники молока та молочних продуктів отримали можливість експортувати свою продукцію до Аргентини.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба МЗС.

Посольство України в Буенос-Айресі отримало офіційну ноту про відкриття ринку для українських продуктів від аргентинського зовнішньополітичного відомства.

“Пандемія створює проблеми країнам, громадянам і особливо складні умови для ведення бізнесу. Але навіть на тлі цих викликів ми докладаємо всіх зусиль, аби українські компанії отримували нові можливості для ведення бізнесу та експорту своїх товарів. Завдяки цій роботі українські виробники отримали додатковий доступ до великого ринку Аргентини, де мешкає понад 40 мільйонів людей”, - заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Для налагодження експорту в Аргентину українські виробники молока і молочних продуктів великої рогатої худоби і буйволів мають пройти акредитацію при Національній службі здоров’я тварин та якості харчових продуктів Аргентини (SENASA). Аргентинська сторона дозволила в умовах пандемії COVID-19 проводити акредитацію виробничих потужностей українських підприємств дистанційно, з подальшою фізичною інспекцією виробництв після нормалізації епідемічної ситуації та відновлення міжнародного авіасполучення.

За словами голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької, відкриття ринку Аргентини для українського молока та молочних продуктів є важливим кроком в напрямку посилення торговельних зв’язків між країнами.

«Ми вже працюємо з Аргентиною: погоджено форму ветеринарного сертифікату для експорту до Аргентини колагену та желатину, виготовленого зі шкір жуйних тварин. Натомість, з Аргентини до України імпортується м’ясо птиці, риба та морепродукти, свіже м'ясо свійської великої рогатої худоби. Відкриття ринку для експорту молока та молочних продуктів дозволить розширити нашу співпрацю та створити нові можливості для українських виробників», - заявила Магалецька.

Читайте також: Держспоживслужба спростовує ввезення в Україну насіння сої з ГМО

Як повідомлялось, МЗС України і Держпродспоживслужба спільно працюють над відкриттям нових ринків для українського експорту, надаючи підтримку виробникам та усуваючи технічні перешкоди в торгівлі, а також забезпечуючи державні гарантії щодо дотримання вимог країн-партнерів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-