За два тижні роботи «теплими кредитами» вже скористалися більше 2 тисяч сімей

За два тижні роботи «теплими кредитами» вже скористалися більше 2 тисяч сімей

Укрінформ
За два тижні роботи програми «теплих кредитів» у 2021 році нею вже скористалися більше 2 тис. сімей. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Держенергоефективності.

"З моменту старту у ц.р. державна програма з енергоефективності залучає все більше учасників. Якщо у перший тиждень роботи програми у ц.р. сім’ї отримали майже 33 млн грн кредитів, то у другий тиждень – вже 50 млн гривень", - йдеться у повідомленні.

У Держенергоефективності зазначили, що банки видали всього 83,8 млн грн «теплих кредитів», з яких: 82 млн грн – на енергоефективні заходи у приватних будинках; 1,8 млн грн – на твердопаливні котли.

«Підвищити енергоефективність у своїй оселі, менше сплачувати за комунальні послуги, жити в комфорті – усі ці бажані цілі мотивують сім’ї до активних дій. І держава надає допомогу у вигляді часткової компенсації від 20% до 35% за «теплим кредитом», - повідомив т.в.о. голови Держенергоефективності Костянтин Гура,.

Читайте також: Ощадбанк видав перші цьогоріч «теплі» кредити

Як повідомляв Укрінформ, за перший тиждень роботи програми «теплих кредитів» у 2021 році нею скористалися 797 сімей, які отримали майже 33 млн грн.

За умовами програми «теплих кредитів» можна придбати наступний перелік енергоефективних матеріалів та обладнання: радіатори опалення; рекуператори теплоти вентиляційного повітря; теплонасосні системи для водяної системи опалення та/або гарячого водопостачання; система сонячного теплопостачання та/або гарячого водопостачання; вузли обліку води; багатозонні прилади обліку електричної енергії; обладнання і матеріали для термомодернізації зовнішніх стін, підвальних приміщень, горищ, покрівель та фундаментів; вікна та балконні двері з енергозберігаючим склом (крім однокамерних); електроакумулюючі системи; обладнання для заряджання електромобілів.

«Теплі кредити» для індивідуальних домогосподарств надають Ощадбанк та Укргазбанк.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-