Верховний Суд оголосив перерву до 14 квітня у справі компаній Суркісів

Верховний Суд оголосив перерву до 14 квітня у справі компаній Суркісів

Укрінформ
Верховний Суд оголосив перерву в розгляді справи про забезпечення позову іноземних компаній проти ПриватБанку до 14 квітня.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті Верховного суду.

"7 квітня 2021 року колегія суддів Касаційного цивільного суду у складі Верховного суду продовжила розгляд справи №757/7499/17-ц щодо забезпечення позову Камерін Інвестментс ЛЛП (Camerin Investments LLP), Саннекс Інвестментс ЛПП (Sunnex Investments LLP), Таплемон Інвестментс ЛЛП (Tamplemon Investments LLP), Берліні Комершіал ЛЛП (Berlinі Commercial LLP), Луміл Інвестментс ЛЛП (Lumil Investments LLP), Софінам Інвестментс ЛЛП (Sofinam Investments LLP) до АТ КБ «ПриватБанк», Міністерства фінансів України, Шлапака Олександра Віталійовича, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, – Кабінет Міністрів України... Колегія суддів КЦС ВС оголосила перерву в розгляді справи до 14 квітня 2021 року", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Справа Суркісів: ПриватБанк хоче бути присутнім на засіданні Верховного суду

Як повідомлялось, розгляд касаційних скарг проти ПриватБанку та Кабінету Міністрів України на ухвалу Печерського районного суду м. Києва, на підставі якої іноземні компанії, пов'язані з родиною Суркісів, намагаються стягнути з банку майже 350 млн дол., був призначений Верховним судом на 24 березня 2021 року, потім перенесений на 7 квітня.

Як повідомляв Укрінформ, 18 грудня 2016 року Кабінет Міністрів ухвалив рішення про входження держави в капітал ПриватБанку. У межах націоналізації банку його зобов'язання перед пов'язаними особами підлягали процедурі bail-in і були обмінені на акції додаткової емісії банку. 17 травня 2017 року Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним і скасував рішення комісії НБУ про визнання пов'язаними з ПриватБанком особами сім'ю Суркісів, а також скасував накази тимчасового адміністратора ПриватБанку, які стосувалися рахунків фізосіб.

Родина Суркісів, а також пов'язані з ними особи подали 42 позови проти Національного банку України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-