Україна готується до торговельної місії в Південно-Африканській Республіці

Україна готується до торговельної місії в Південно-Африканській Республіці

Укрінформ
Посольство України в Південно-Африканській Республіці активно готується до Української торговельної місії під головуванням Торгового представника України Тараса Качки, яка відбудеться в середині квітня.

Про це сказала посол України в ПАР Любов Абдравітова під час панельної дискусії «Нове партнерство в часи пандемії», організованої Радою зовнішньої політики "Українська призма", повідомляє кореспондент Укрінформу.

Дипломат зазначила, що ПАР є членом "Великої двадцятки" і другою економікою Африканського континенту, водночас ця країна залишається "білою плямою" у зовнішній політиці України. Зокрема, вона нагадала, що станом на сьогодні не здійснено жодного візиту на найвищому рівні до Південно-Африканської Республіки, а останній візит міністра закордонних справ відбувся у 2001 році.

Водночас посол зауважила, що африканські країни матимуть інтерес до політичного діалогу тільки крізь призму економічної взаємодії, тому посольство України в ПАР робить усе можливе, щоб збільшити "апетит" наших партнерів до діалогу.

"Ми активно готувалися до Української торговельної місії, яка відбудеться в квітні на чолі з торговельним представником України Качкою, - проведено секторальні зустрічі за участі представників бізнесів обох країн, встановлено і оновлено контакти різних міжурядових комісій. У парламентському вимірі ми створили групу парламентарів, відповідальних за співробітництво з Південною Африкою", - сказала Абдравітова.

Читайте також: ЗВТ з Туреччиною: Тарас Качка розповів про дискусію між технічним і політичним рівнями

Коментуючи перспективи привернення взаємної уваги Африки і України, вона звернула увагу на те, що Африканський континент найближчим часом стане найбільшим скупченням молодого населення у світі.

"Основний акцент української стратегії мав би базуватися якраз на підтримці ініціатив для інвестування в молодь цих країн. Саме це дозволило б нам вивести з глухого кута двосторонній діалог з Африкою і стало б своєрідною інвестицією в майбутнє відносин з континентом", - вважає посол України.

Як повідомляється на сайті Української асоціації бізнесу і торгівлі, Торговельна місія України в ПАР відбудеться 13-18 квітня 2021 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-