ПриватБанк очікує швидкого відновлення конкурсу на посаду голови правління

ПриватБанк очікує швидкого відновлення конкурсу на посаду голови правління

Укрінформ
ПриватБанк сподівається на якнайшвидший розгляд Північним апеляційним господарським судом скарги на ухвалу, що забороняє проведення конкурсу на посаду голови правління фінустанови.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у пресрелізі банку, що є у розпорядженні агентства.

Зазначається, що ПриватБанк сподівається на скоріший розгляд Північним апеляційним господарським судом апеляційної скарги банку на ухвалу Господарського суду м. Києва у справі №910/2410/21 про забезпечення позову, якою ПриватБанку та КМУ заборонено обрання та призначення голови правління банку.

Як повідомили у ПриватБанку, перенесення з 31 березня на 14 квітня 2021 року розгляду судом оскаржуваної ухвали залишає в силі блокування можливості здійснення конкурсного відбору голови правління державного банку, що є дестабілізуючим фактором розвитку банку.

Читайте також: НАБУ оголосило в розшук ексголову правління ПриватБанку Дубілета

Як повідомляв Укрінформ, 26 лютого 2021 року ПриватБанк подав апеляційну скаргу на ухвалу Господарського суду м. Києва від 24 лютого 2021 року про забезпечення позову до банку та уряду від первинної профспілкової організації працівників ПриватБанку шляхом заборони вчиняти будь-які дії з обрання та призначення голови правління банку.

Проведення конкурсного відбору топ-менеджменту державних банків є обов'язковою умовою функціонування системи корпоративного управління, зафіксованої у Стратегії розвитку державних банків та відповідних нормах законодавства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-