Майже 300 тисяч пільговиків обрали Нафтогаз постачальником палива

Майже 300 тисяч пільговиків обрали Нафтогаз постачальником палива

Укрінформ
Із 1 серпня 2020 року року майже 300 тис. клієнтів-пільговиків заключили договір про газопостачання із ГК «Нафтогаз України».

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті групи компаній.

"Із відкриття ринку і станом на березень 2021 року уже майже 300 тисяч клієнтів, які отримують пільги чи субсидії, подали заявку на підключення та заключили договір про газопостачання із ГК «Нафтогаз України»", - йдеться у повідомленні.

Відтак третина комерційних клієнтів газопостачальної компанії – це отримувачі соціальної допомоги.

"Нині державний постачальник забезпечує газом вразливих клієнтів із 5 450 населених пунктів на території 24 областей України (без урахування домогосподарств, які обслуговує постачальник «останньої надії»)", - наголосили в Нафтогазі.

У компанії підкреслюють, що ведуть активну роботу зі споживачами, з тим, щоб ті не боялися змінювати постачальника. Зазначається, що зміна постачальника газу жодним чином не впливає на соціальні виплати, які нараховувалися клієнту до цього.

«Усе, що ми просимо від клієнта, – під час подачі заявки вказати наявність пільг або субсидій. Надалі наша компанія та органи соцзахисту зроблять все самостійно», ― розповів директор дивізіону «Роздрібний бізнес» ГК «Нафтогаз України» Максим Рабінович.

У лютому компанія здійснила електронний обмін даними з управліннями соціального захисту населення (УСЗН) щодо клієнтів – отримувачів соцдопомоги. Понад 600 органів соцзахисту отримали від Нафтогазу електронні звіти з узгодженою інформацією. Ці дані на щомісячній основі надаються УСЗН.

Читайте також: Нафтогаз знизив на 7% ціну на газ для виробників тепла за лютий

Як повідомляв Укрінформ, з лютого 2021 року Міністерство соціальної політики України спростило процедуру зміни газопостачальника для отримувачів пільг і субсидій. Клієнтам не потрібно особисто відвідувати чи повідомляти УСЗН про зміну постачальника та щомісячну ціну газу, адже тепер між постачальниками та органами соцзахисту налагоджено обмін даними в електронному форматі. В умовах протиепідемічних заходів та з метою запобігання поширенню COVID-19 місцеві управління соціального захисту населення не повинні вимагати від отримувачів пільг та субсидій додаткового підтвердження чи довідок щодо зміни постачальника.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-