Бізнес-леді закликала жінок в умовах пандемії шукати нові шляхи для розвитку

Бізнес-леді закликала жінок в умовах пандемії шукати нові шляхи для розвитку

Фото, відео
Укрінформ
Час пандемії відкриває нові можливості для розвитку бізнесу й участі в ньому жінок. 

Таку думку висловила громадська діячка, авторка понад 500 соціальних проєктів Тетяна Петракова на пресконференції в Укрінформі «Трансформація 2021. Нові можливості жіночого успіху».

«Сьогодні кожен з нас має розуміти, що сучасний світ змінився назавжди, і вже як колись не буде. Потрібно звикати, незалежно від того - чоловік ви чи жінка, до нової реальності й адаптуватися. Я жінка й також бізнес-леді з великою інтуїцією. Те, чим я займалася раніше, сьогодні вже так не вийде, і кожен з вас також має це розуміти. Сьогодні є найкращий час знайти нові можливості, знайти для вашого бізнесу нові шляхи реалізації», - наголосила Петракова.

Вона закликала жінок у бізнесі якнайшвидше адаптуватися до нових реалій в умовах пандемії й вірити у свої сили.

«Я також проходжу свій період пандемії, я розумію, що світ назавжди змінився і змінилися ми. І на сьогодні єдина моя порада – потрібно швидше адаптуватися до нових умов, шукати й створювати нову себе, бо потім буде запізно. Хочу побажати жінкам насамперед вірити в свої сили», - сказала Петракова.

Читайте також: Українських підприємниць запрошують до участі у конкурсі на третю Премію ділової жінки

Вона переконана, що пандемія не може зупинити активність у бізнесі, й лише рух вперед може забезпечити успіх.

«Насправді в житті немає нічого неможливого, і ми щодня це на власному досвіді доводимо. Вірте, перемагайте й рухайтеся вперед. Життя – це боротьба. Чим більше ми рухаємося вперед, тим більше ресурсів і наснаги ми отримуємо», - закликала бізнес-леді.

Тетяна Петракова - громадська діячка, Людина року у номінації «Нова Генерація», головна редакторка журналу Ukrainian People, телеведуча, авторка 500 соціальних проєктів, серед яких: енциклопедія дитячих талантів «Найвидатніші діти України», фестиваль «Діти за Майбутнє України», премія «100 українців» та освітні форуми для батьків «Безпечний світ дитини».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-