Нафтогаз реорганізує функцію закупівель

Нафтогаз реорганізує функцію закупівель

Укрінформ
«Нафтогаз України» у процесі трансформації компанії ухвалила рішення про зміну системи закупівель та їх виведення в окрему корпоративну функцію, що централізовано відповідатиме за закупівлі Групи та підпорядковуватиметься безпосередньо виконавчому директору.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Департамент з інтегрованих комунікацій Нафтогазу.

"Ця реформа забезпечить миттєвий позитивний ефект: оновлена структура функції відповідатиме кращим міжнародним стандартам та дозволить консолідувати всю закупівельну експертизу в єдиному місці, а також забезпечить пряму та незалежну підзвітність правлінню компанії", - зазначили в НАК.

Основним пріоритетом оновленої корпоративної функції залишатиметься вдосконалення механізмів закупівель зі збереженням системи категорійного управління. Також з 1 березня 2021 року розпочинає роботу Головна рада з контрактування (Major Contract Board) та ради з контрактування юридичних осіб (Local Contract Boards), — органи, що покликані посилити процес нагляду за закупівлями та в цілому забезпечити зростання якості та результативності функції. Ради з контрактування підпорядковуватимуться фінансовому директору Групи.

Функціональна зміна дозволить дивізіону «Технічне забезпечення», якому раніше підпорядковувались закупівлі, зосередитись на управлінні найбільшими інвестиційними та капітальними проектами компанії, зокрема, на бурових та будівельних послугах, на підвищенні рівня ефективності автоматизації виробничих процесів. Завдяки цим змінам, Групі вдасться краще сфокусуватись на реалізації нових ініціатив — зокрема, розробці Юзівського родовища, УРП-проєктів, освоєнні Карпат та шельфу Чорного моря.

Читайте також: Нафтогаз планує вийти на роздрібний ринок електроенергії

«В умовах оновленої стратегії Групи вкрай важливо досягти максимального рівня спеціалізації наших функцій. Саме тому ми відмовляємось від громіздких структур, намагаючись створити організацію з короткою вертикаллю підпорядкування та чіткими зонами відповідальності. Це логічний крок на шляху подальшого розвитку технічних та закупівельних функцій, обоє з яких суттєвим чином впливають на досягнення амбітних цілей Групи. Ми продовжуємо підвищувати рівень прозорості закупівельних процесів та намагаємось залучати до співпраці найкращих постачальників світу», — зазначив Отто Ватерландер, головний виконавчий директор Групи Нафтогаз.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-