Антикорупційний суд арештував 674 мільйони на рахунку у Держказначействі

Антикорупційний суд арештував 674 мільйони на рахунку у Держказначействі

Укрінформ
Вищий антикорупційний суд арештував 674 млн грн у Держказначействі, призначені для незаконного відшкодування ПДВ задіяним у корупційній схемі компаніям.

Як передає Укрінформ, про це інформує преслужба Національного антикорупційного бюро.

«Вищий антикорупційний суд наклав арешт на 674 млн грн на рахунку в Держказначействі, призначені для відшкодування ПДВ задіяним у корупційній схемі компаніям. Відповідну ухвалу ВАКС направив до Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області 1 березня 2021 року», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що підставою для рішення ВАКС стали докази, зібрані в межах розслідування детективів НАБУ, які засвідчили необґрунтованість підстав для отримання такого відшкодування з бюджету.

Читайте також: Ситник заявляє про тиск на суддів ВАКС з боку Вищої ради правосуддя

З-поміж іншого, йдеться про відсутність товарів на складах на відповідальному зберіганні та непридатність самих приміщень для такого зберігання. Ці факти встановлені впродовж грудня 2020 – лютого 2021 року в результаті обшуків у 39 складських приміщеннях, здійснених НАБУ спільно з ГУ ДФС в Одеській області. І вони, вочевидь, стали переконливими аргументами для суду.

Загалом йдеться про понад 20 компаній, керованих однією групою осіб, діяльність яких перебуває у фокусі уваги детективів НАБУ з серпня 2020 року. Слідство встановило причетність цих компаній до корупційних схем із необґрунтованого отримання відшкодування ПДВ з держбюджету.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-